19 Mayıs 2018 Cumartesi

Tanıtım Filmleri / Promotion Film

Her türlü medya ortamında tanıtımınızı yapın, gücünüze güç katın.
Görsel medyanın gücü, günümüz iş dünyasında kabul edilmiş bir gerçektir. Yeni nesil yöneticiler görsel tanıtımın gücüne inanmakta ve hedeflerini, stratejilerini bu doğrultuda geliştirmektedirler. 

Firmalar/Kurumlar her türlü ortamda tanıtımlarını yapabilmenin ayrıcalığını, kendileri için özel olarak hazırlanmış filmlerle yaşamaktalar. Özenle hazırlanmış senaryolara sahip bu filmler, üstün sinematografik görüntüler ve görsel tasarımlarla donatılarak kullanıcıların amaçlarını net olarak ifade ederler. Her türlü medya platformuna uygun olarak hazırlanabilen tanıtım filmleriyle yeni stratejiler geliştirebilir, yeni pazarlar bulabilirsiniz.

Advertize in every kind of media environments and empower yourself.

The power of visual media cannot be denied in today’s business world. New generation executives are aware of the visual advertisement and develop their targets and strategies in this direction. 

Companies/institutions experience the privilege of advertising their works in every area with the specially made films for themselves. These films that have proper and target-oriented scripts and high-quality cinematographic visions display the aim of the customers clearly. You could develop new strategies and find new markets through introductory films made fit for their purposes.


Executive Office:
İvedik OSB 1122. Cad. Maxivedik Ticaret Merkezi No.20/48 Yenimahalle Ankara TÜRKİYE 

Creative Office:
Alacaatlı Mah. Park Cad. 3356. Sk. Başkent Park Villaları No.12/49 Çankaya Ankara TÜRKİYE 

Contact:
Phone: +90 312 428 7777 Fax: +90 312 428 7777 kurumsal@sinesetfilm.com


.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder