19 Mayıs 2018 Cumartesi

Eğitim Filmleri / Educational Films

Eğitim ve öğretimde görsel olmanın gücünü yakalayın.
Görsel eğitim filmleri, firmaların ve kurumların prensiplerine ve amaçlarına uygun olarak, her türlü konuda kalifiye personel yetiştirme ihtiyacına cevap vermek amacıyla hazırlanan görsel eğitime dayalı filmlerdir. Bu filmler sayesinde kurumlar yeni eğitim stratejileri de geliştirebilmektedir. 

Aynı zamanda eğitim kurumlarının müfredatlarına uygun olarak hazırlanıp, sınıf ortamlarında, internet veya çeşitli medya unsurlarında kullanılan eğitim filmleri, öğrencilerin işlenen konuları hızlı ve etkin bir biçimde öğrenmelerine yardımcı olur.


       Capture the power of visual quality in education.

Visual education films are based upon the principles and needs of the companies and corporations to meet the needs during the trainings of the staff. Through these films corporations also develop new training strategies. 

At the same time, prepared accordingly to the syllabi of the educational institutions, these films could be used in the classrooms through internet or other technological mediums and they help students to learn the lessons fast and effectively.


Executive Office:
İvedik OSB 1122. Cad. Maxivedik Ticaret Merkezi No.20/48 Yenimahalle Ankara TÜRKİYE 

Creative Office:
Alacaatlı Mah. Park Cad. 3356. Sk. Başkent Park Villaları No.12/49 Çankaya Ankara TÜRKİYE 

Contact:
Phone: +90 312 428 7777 Fax: +90 312 428 7777 kurumsal@sinesetfilm.com


Educational FilmsCapture the power of visual quality in education.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder