19 Mayıs 2018 Cumartesi

10.Yıla Yaklaşırken / Approaching the 10th Anniversary


SineSet Film 2010 yılında Ankara’da faaliyetlerine başladı. İlk günden itibaren, sağlıklı ve başarılı büyüme hedefiyle çalışarak birçok alanda nitelikli hizmet sunmayı amaçladık. Üretirken, proje geliştirirken ve bu projeleri uygularken müşterilerimiz için değer yaratmayı, beklentilerine yönelik hizmetler sunmayı amaçladık ve halen bu doğrultuda çalışmaya devam ediyoruz.

Bizim için güvenilirlik ve devamlılık kriterleri önemlidir. Bu kriterlerin ışığında en büyük hedefimize ulaşmak için çalışıyoruz. Bu hedef, sürekli gelişmek ve başarılı bir büyüme oranıyla geleceğe ilerlemektir. SineSet Film, çalışanlarının desteğiyle geçtiğimiz 8 yılın sonunda bu başarıyı elde etmiş ve şimdi bunun haklı gururunu yaşamaktadır. Bu bağlamda geçmişte beraber çalıştığımız ama bugün bizimle beraber olmayan arkadaşlarımıza, bugünlere gelmemizdeki emeklerinden ötürü teşekkür ederiz. 
Bir gün, bir yerde, bir şekilde beraber çalışmak dileğiyle... 

Saygılarımla
SineSet Film Yönetimi


SineSet Film started its activities in 2010, in Ankara. From the very first day, we aimed to provide quality services in many different scopes, working with the aim of expanding safely and securely. While creating, developing and conducting projects, we aimed to create value and offer anticipatory services for our customers and we are still working according to the customer intimacy.

The criteria of credibility and persistence are very important to us. In consideration of these criteria, we are working to achive our ultimate goal. This goal is to advance to the future with a successful growth rate and to develop constantly. SineSet Film achieved this success with the support of its personel at the end of 8 years and is now experiencing the well earned pride of this success. In this regard, we thank our friends who worked with us in the past for their efforts. 
Wishing to work together someday, somewhere, somehow… 

Best Regards,
SineSet Film Management Team
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder